Theo

Thea, čistokrvného kríženca :), som si vzala pred cca 2 rokmi z útulku. Prvé mesiace to nebolo jednoduché, už len z toho dôvodu, že som mala doma mačkovité šelmičky. Tie s Theom problém nemali, vyrástli pri psovi, ale zato Theo nebol na mačky zvyknutý a mal o ne jediný záujem – uloviť ich. Trvalo asi 3/4 roka, kým si na ne zvykol a mohli byť spolu voľne pustení v mojej prítomnosti. Kým som ich mohla nechať doma samých v nerozdelených izbách, prešlo ešte niekoľko ďalších mesiacov. Dnes, na moju nesmiernu radosť a úľavu, vychádzajú spolu super :).

Theo, Čiky, Sofia a Čičo

Theov príbeh:

Volám sa Theo, mám teraz okolo 7 rokov a som kríženec. To, že nemám kráľovský rodokmeň nepovažujem za chybu, pretože som úplne super havec. Žiaľ, moji pôvodní majitelia si to zrejme nemysleli a keď ma už nechceli, dali ma do útulku. Tam som bol asi 4 roky. Keď som sa už pomaly vzdal nádeje na vlastný domov a šťastný život a myslel som si, že už v útulku ostanem naveky, stal sa zázrak – vzala si ma domov moja terajšia panička. Začiatky neboli ľahké, mnohé veci som sa musel učiť od začiatku, ako šteniatko, niečo mi išlo celkom rýchlo, ale s poslušnosťou to bolo ťažšie…preto sa panička rozhodla so mnou chodiť na cvičák. Dnes som už celkom poslušný a dobre vychovaný havinko 🙂 a navyše sa paničke začína vyplácať jej neúnavná snaha zblížiť ma s jej 2 mačičkami a 1 kocúrikom, pomaly si na nich začínam zvykať a z času na čas už spolu aj spinkáme na sedačke 😛

moje pokroky v zvykaní si na mačičky 🙂

 

s kamarátom Nerom, tiež vo výcvikovom tábore (Pobedím 2009)

DSC01728 

 

na prechádzkach; snažím sa poslúchať 🙂

 

moja kostička 🙂

 

27.02.2019

Theuško odišiel do zvieracieho neba. Snáď bol u mňa šťastný, ja som vďačná za každý jeden deň, čo sme boli spolu.

2 thoughts on “Theo

  1. Som rada, že som si mohla pozrieť jeho obrázky. Už som bola zvedavá… Ešte by to chcelo zátišie s cicami a Theom, ale to by sa možno ešte ťažko fotilo… alebo už sa ľúbia?

    • 😦 s tym zatisim to zatial velmi ruzovo nevidim… zial este sa spolu nezblizili.

      napriek tomu stale dufam, ze jedneho dna budu z nich kamarati 🙂

Pridaj komentár

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s